ساعت کاری 8:00-17:00

تهران | خیابان مطهری | خیابان میرعماد | کوچه پنجم | پلاک 11 | واحد 3

tel:09198121292& 02177166964

درباره وب گنج بیشتر بدانید

سبک وب گنج
هدفمند، خلاق، نوین
وب گنج یکی از استارتاپ های امروزی با 11 سال سابقه فنی در زمینه تولید اپلیکیشن های سازمانی ، تولید سیستم های مدیریت محتوا شرکت ها ، تولید APP موبایل (iOS, Android) ، طراحی سایت ، سئو میباشد.

خدمات سئو برای کسب و کار های کوچک و بزرگ

چشم انداز ما

چشم انداز
هدف ما (چشم انداز) اجرای طرح خدماتی دانش بنیانی در کشور با پلان 2 ساله است که با یاری حق و حمایت سرمایه گذاران و با تکیه به تیم فنی منسجم، متحد، پویا و خلاق ایده ای نوین را به عرضه خواهیم درآورد.

امروزه طرح هایی که با ایده خدمات در حال پیاده سازی هستند بخوبی بهترین هدف را در پیش گرفته اند با توجه به گفته مدیران ارشد سازمان های برنامه ریزی و ایده محور کشور در صورت که نیاز به درستی تشخیص داده شده باشد 90 درصد ایده به موفقیت خواهد رسید.

فرآیند سئو (افزایش درآمد شما)

تیم ما با بررسی کلمات کلیدی شما در بخش سئو و بهینه سازی سایت ، بهترین راه کار و نوع پلان درآمدی را به شما معرفی خواهند کرد و تضمین خواهیم داد که در صورت همیاری در این راه شما به درآمد ایده آل خودتان در صنفی که در آن فعال هستید خواهید رسید.

طراحی سایت حرفه ای باشیوه صحیح

با توجه به نیاز امروز تمامی کسب و کار ها به معرفی خودشان در سطح اینترنت ، امروزه وجود یک ایستگاه اینترنتی ( وبسایت فروشگاهی ) برای هر یک از آنها نیازی لازم میباشد.

از این رو بسیاری از شرکت های کامپیوتر با هدف رفع این نیاز پا به عرصه رقابت گذاشته اند و اقدام به طراحی سایت در عنوان های مختلف اعم از : طراحی سایت شرکتی ، طراحی سایت فروشگاهی ، طراحی سایت دندان پزشکی ، طراحی سایت پیش بینی نتایج ، طراحی سایت ارز و طلا (واحد صرافی) ، طراحی سایت پوشاک ، طراحی سایت دیجیتال و غیره … پرداخته اند.

نکته کلیدی :

بسیاری از همکاران ما که فقط بخش هایی خاص رو در طراحی سایت در نظر میگیرند که شاید در نگاه اول زیاد مهم نباشد اما عدم رعایت مابقی بخش هایی که از نظر ما بسیار مهم هست باعث شکست مشتری در این مهم میشود.

تبلیغ و هزینه برای سئو برابر با درآمدبیشتر

عزیزان و مشتریان گرامی برای رسیدن به درآمد بالا تبلیغات امری موثر و بالفطره میباشد که در صورتی که به آن نگاهی جدی و عمیق داشته باشید و تمامی جوانب آن را درنظر بگیرید، حاصل پلانی خواهد بود که با عمل به آن به موفقیت خواهید رسید.

پس از اینکه خودتان را راضی کردین که اقدام به تبلیغ کنین با ما تماس بگیرین تا ما با ارائه خدمات تبلیغاتی درجه یک، پلان تبلیغاتی شما رو هدفمند کنیم و با توجه به دایرکت هایی که در حال فعالیت با آنها هستیم با هزینه ای مناسب شما را در امر تبلیغات کمک کنیم.